Fudbaleri Radničkog porazom od Kolubare, na domaćem terenu, rezultatom 0:2 (0:0) otvorili su 12. kolo Linglong Superlige Srbije.

Kragujevčani su tako nakon 2 pobede zabeležili dva uzastopna poraza i ostali na 14 bodova. Sa druge strane, Lazarevčani su prekinuli niz od tri uzastopna poraza i sa ova tri boda skočili na 10. mesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova.

Meč na „Čika Dači” rešen je u drugom poluvremenu, a Kolubaru je u prednost doveo Uroš Đuranović u 49. minutu. Kragujevčani su jurili izjednačenje, ali su Lazarevčani do sigurne pobede došli u prvom minutu nadoknade kada je Bogdan Mladenović drugim golom za Kolubaru potvrdio 3 boda za ekipu iz Lazarevca.

Zanimljiv je podatak da su Kragujevčani u prvih 12 kola prvenstava dali 15 golova, a čak 23 puta vadili loptu iz mreže.