Košarkašice Radničkog opravdale su epitet favorita u meču osmine finala Kupa KSS protiv beogradskog drugoligaša Karaburme i pobedom rezultatom 83:60 (20:11, 22:18, 21:17, 20:14) obezbedile plasman među 8 najboljih ekipa u najmasovnijem klupskom takmičenju.

Nakon prilično dobrog izdanja u uvodnoj četvrtini, Kragujevčanke su tokom druge deonice dozvolile Beograđankama da priđu na samo dva poena zaostatka (24:22), ali su furioznom serijom u poslednja četiri minuta prvog poluvremena izbile na maksimalnih +13 (42:29).

Rezultatska prednost učenica Nenada Milovanovića dodatno je narasla tokom treće deonice (63:44), dok je konačan slom beogradske ekipe usledio u završnoj četvrtini, pa je na kraju Radnički slavio ubedljivu pobedu sa 23 poena razlike (83:60).

Strateg kragujevačkog tima je na ovoj utakmici pružio priliku svim raspoloživim igračicama, a najviše su pokazale oporavljena Ajša Hadžić sa 22 i Nina Tešić sa 19 poena. Dobar utisak ostavile su i kapiten Jelena Prvulović sa 9 poena i 7 asistencija i iskusna Titi, koja je ubacila 8 poena i imala 11 uhvaćenih lopti.

U domaćoj ekipi prednjačile su Milana Živadinović sa 17 i Andrea Marinković sa 14 poena.

Kragujevčanke će u četvrtfinalu Kupa KSS ugostiti ekipu Radivoja Koraća, a termin tog susreta biće naknadno određen.