Na prvenstvu Srbije u kik boksu disciplini K1 za juniore i seniore, koje je održano u Novom Sadu, od 9. do 10. marta, u konkurenciji 55 klubova i 210 takmičara kragujevački kik bokseri su osvojili 7 medalja.

Osvajači zlatnih medalju su Veljko Mitrović (mlađi junior - do 63,5kg), koji je dobitnik i pehara za najboljeg mlađeg juniora, Đorđe Dimitrijević (stariji junior - do 71 kg), Aleksa Milovanović (stariji junior - do 67 kg), Milica Popović (senior B klasa - do 60 kg), koja je osvojila i pehar za najboljeg seniora B klase.

Luka Novokmet (senior B klase - do 63,5kg) i Andrej Veinović (stariji junior - do 67 kg) osvojili su srebrne medalje, dok je Andriana Mitrović (stariji junior - do 56 kg) osvojila bronzanu medalju.

Trener kik boks kluba Radničkog iz Kragujevca Radomir Radomirović ističe da je  prezadovoljan rezultatima koje su ostvarili takmičari, dodajući da je kragujevački takmičari imali 11 pobeda i samo 2 izgubljena meča na celom turniru.