Na prvenstvu Centralne Srbije, koje je održano u Kladovu, u disciplini ful kontakt za sve uzrasne kategorije kragujevački kik bokseri „Radničkog” osvojili su pet medalja.

Vasilije Radovanović (kadet do 57 kg) osvojio je zlatnu medalju i pehar za najboljeg takmičara. Zlatne medalje osvojili su i Aleksa Milovanović (mlađi junior 67 kg) i Luka Novokmet (stariji junior 63,5 kg)

Janko Vujisić (mlađi junior 67 kg) osvojio je srebrnu medalju, a Andrej Veinović (mlađi junior 63.5 kg) bronzanu medalju.

Trener kik boks kluba Radnički Kragujevac i trener reprezentacije Srbije Radomir Radomirović prezadovoljan nastupom mlade generacije kragujevačkih kik boksera u izuzetno jakoj konkurenciji i velikim brojem održanih mečeva.