Fudbaleri Radnički 1923 izgubili su na domaćem terenu protiv novosadskog Proletera rezultatom 1:0 (0:0), u meču 22. kola Superlige Srbije. Jedini gol za gostujuću ekipu postigao je Stefan Mitrović u 74. minutu.

Ni šok terapija, promena trenera i brojna pojačanje, nisu trgla fudbalere Radničkog iz letargije. Za 90 minuta šutnuli su samo 2 puta na gol gostiju. Sa druge strane, igrači Proletera uputili su čak 11 šuteva na gol Lukića.

Za Radnički su na ovom meču nastupili Ognjen Lukić, Aleksandar Varjačić, Nikola Andrić, Marko Gajić, Ljubiša Pecelj, Miloš Brnović, Miloš Milisavljević, Marko Mirić, Nemanja Tomić, Saša Jovanović i Vojo Ubiparip.

Nakon ove utakmice, Proleter zauzima 6. poziciju na tabeli Superlige Srbije sa 30 osvojenih bodova, dok su Kragujevčani i dalje poslednjeplasirani sa samo 16 bodova.