Fudbaleri kragujevačkog Radničkog 1923 odigrali su nerešeno protiv Čukaričkog. Utakmica 6. kola fudbalske Superlige Srbije odigrana na Čika Dači završena je rezultatom 1:1.

Radnički je bio bolji rival u prvom poluvremenu, a Čukarički u drugom, pa je nekako podela bodova najpravedniji ishod.

Domaći sastav je poveo u 21. minutu preko Dušana Stoiljkovića, čime je prekinut post ekipe iz Kragujevca dug 300 minuta u Superligi.

Ekipa Dušana Kerkeza kao da je i platila ceh igranja dve utakmice nedeljno, ali je u nastavku Čukarički bio bolji i došao do zasluženog izjednačenja - u 76. minutu pogodio je Vladimir Lučić.

Radnički je zabeležio i treći remi ove sezone i trenutno zauzima desetu poziciju sa šest osvojenih bodova.