Fudbaleri Radničkog doživeli su i treći uzastopni poraz, ovoga puta na domaćem terenu od ekipe Novog Pazara, rezultatom 1:3. Sa druge strane, tim Vladimira Gaćinovića ostvario je sedmu uzastopnu pobedu.

Nakon starta u šesnaestrcu u 14. minutu utakmice sudija je svirao penal za goste, a nakon Var intervenicije dodelio je i crveni karton Ivanoviću. Najstrožu kaznu realizovao je Islamović za vodstvo gostiju iz Novog Pazara.

Crveni karton reklo bi se nije u prvom poluvremenu uzdrmao Kragujevčane koji su nastavili sa ofanzivnom igru, koju je u u četvrtom minutu nadoknade krunisao Nemanja Tomić iz još jednog penala.

Gosti su do novog vođstva stigli u 57. preko Stanojlovića, da bi konačnih 3:1 postavio Bogdanovski u 63. minutu utakmice. Utisak je da se sa igrače manje u drugom poluvremenu fudbaleri Radničkog nisu mogli više.

Radnički je nakon deset kola 12. na tabeli sa devet bodova.